Broadcom HEDS-1500 Optik Anahtar Yüksek Doğruluk Yansıtıcı Sensör Endüstriyel Otomasyon
Ürün fiyatı
Ödeme ve gönderim bilgileri
LoveChip Semiconductor
Ürün detayları
Teknik Özellik
Sensing Method
Reflective
Minimum Operating Temperature
-20
Maximum Operating Temperature
70
Height
11.5 mm
If - Forward Current
50 mA
Output Type
Photodiode
Width
9.4mm