Telekom Ve Ağ Için R48-3000E3 İletişim Güç Doğrultucu Modülü 48V 50A
Ürün fiyatı
Ödeme ve gönderim bilgileri
Shenzhen Mindley Technology Co., Ltd
Ürün detayları
3000W yüksek verimli redresör modüler güç (model R48-3000e3), standart AC besleme voltajlarını uygulama ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen sabit nominal -48 V DC voltajına dönüştürmek için tasarlanmıştır. R48-3000e3, verimli çalışma için DSP (Dijital Sinyal İşlemcisi) işlevselliğini kullanan en son patentli anahtarlama modu teknolojisi ile tasarlanmış sabit bir güç doğrultucudur. Daha yüksek bir yük kapasitesi için redresörler paralel bağlanabilir ve ayrı bir kontrolör yardımıyla akıllı kontrol eklenebilir.
Nakliye limanı
Çin
Shenzhen Port
Tedarikçi ile iletişime geç
Tedarikçiden daha fazla ürün
Benzer ürün
Solar Şarj Kontrol...
Solar şarj kontrolörü 12 ila 48V otomatik algılama, g...
Entegre Solar PV İ...
Entegre Solar PV İnvertör-Kontrol Ünitesi (1 kW - 6,2...